Mainospalkki

Mitsubishin Premia lavansiirtomallisto lajenee

Sähköposti Tulosta PDF
PREMIA EM vaunussa on matala 135 mm nostokorkeus PREMIA EM vaunussa on matala 135 mm nostokorkeus Mitsubishi Forklift Trucks on nyt lisännyt ajotasollisia malleja PREMIA ES kävellen ohjattavien lavansiirtovaunujen perheeseen.

Ensimmäinen esiteltävä PREMIA EM malli on 2-tonninen PBV20N2.

Lisävarustevalikoima sisältää muun muassa nosto- ja laskuvivut jotka mahdollistavat taakkojen tarkan nostamisen ja laskemisen rukkaset käsissä.

Lisätietoja PREMIA EM:stä sekä muista Mitsubishi Forklift Trucks tuotteista löytyy oheisen linkin alta.

www.mitforklift.com.
 

Lisää kommentti

Pysy otsikon asiassa
ÄLÄ HUUDA! eli käytä isoja kirjaimia
Noudata Suomen lakia ja hyviä tapoja
Jokainen vastaa itse kirjoituksestaan, myös lain edessä


Turvakoodi
Päivitä


Lue uusimmasta numerosta

FORDIN SÄHKÖISET UUTUUDET
Ford Pro tarjoaa nyt sähköistetyt versiot jokaisesta Transit-malliston pakettiautosta, kun täysin uusitun E-Transit Courierin tuotanto alkaa.

VUOSITUHANNEN SUURIN TILAUS
Scania ja Volvo ovat saaneet Ruotsin puolustusvoimilta 775:n kuorma-auton tilauksen..

Sisällysluetteloon
Pääkirjoitukseen


 


 

 
"Kuljettaja joutuu keskittämään näkönsä värisevään sormenpäähän, että se osuu oikeaan pisteeseen näyttötaulussa..."  
Lue lisää >>



Yhteistyössä:

 

[ 01.05.2025 21:48 ]

Mainospalkki